Obec Slavkov
Slavkov

24. kolo: Slavkov - Mokré Lazce 1:1

Slavkov - Mokré Lazce 1:1 (1:1)

Zápas Slavkova s Mokrými Lazcemi probíhal v pekelném vedru, ale přesto sledovali diváci poměrně zajímavou podívanou. Domácí fotbalisté zpočátku ždímali soupeře podobně jako pračka vyčištěné oblečení. Nejprve Dušek přiklepl balon Obludníkovi, ale ten nedal střele patřičnou razanci. Poté nebezpečně pálili i Hanák s Hruškou. Ve 29. minutě rozjel Obludník gólovou akci, Král utekl Čelůstkovi a přízemním centrem našel na přední tyči Hrušku – 1:0. Zbytek prvního poločasu ovšem Slavkovští nepochopitelně přenechali soupeři. Mokré Lazce se přiblížily vyrovnání ve 37. minutě. Rozhon ze standardky posadil balon na hlavu Holoubka a brankář Machel vytáhl ze svého repertoáru famózní zákrok. Stálice mezi domácími tyčemi kapitulovala až ve 42. minutě. Čelůstka si zpracoval křížný pas Adamčíka, přetlačil Krále a trefil víko slavkovské klece – 1:1. Druhou půli načala hezká individuální akce hostujícího Galvase. Další momenty si přisvojili chlapci ze Slavkova. Pokusy Duška, Kubína anebo Krále však měly k ideálu hodně daleko. Hodně rozruchu vzbudil až roh Hrušky, po němž hlavičkoval do tyče Hanák. Poté se hnal do tutovky Obludník, jenže sám před brankářem Golínským nezkrotil míč. Tisíciprocentní příležitost zazdil rovněž Kovalčík, když nepotrestal hrubku Golínského. Závěr zápasu pak obstaral nadějný trestňák Rozhona, který vyškrábl Machel do bezpečí. Utkání se tedy nakonec obešlo bez vítěze.

Branky: 29. Hruška – 42. Čelůstka.

Sestava Slavkova: Machel – Obludník, Klement, Kovalčík, Hanák – Borunský, Dietrich (65. Rohovský), Hruška, Král (75. Bahr) – Kubín, Dušek (80. Malček).

Datum vložení: 10. 6. 2011 13:02
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2020 8:47