Obec Slavkov
Slavkov

Starostové sboru

předsedové hasičského sboru od r. 1945

► Antonín Najser     - od  12.12.145   - 16.1.1960

► Josef Dokoupil      - od  17.1.1960  -  18.11.1962

► Alois Fus               - od  19.11.1962 -  8.12.1963

► Lubomír Benešl    - od    9.12.1963 -  9.12.1967

► Jiří Čuláček            - od  10.12.1967 - 17.12.1971

► Alois Fus               - od  18.12.1971 - 7.11.1979

► Ladislav Gavenda - od   8.11.1979 - 18.1.1991

► Václav Bláha         - od  19.1.1991  - 30.1.1999

► Alois Zahel            - od  31.1.1999 - 19.12.2009

► Kamil Světlík         - od 19.12.2009 - 4.1.2020

► Aleš Slavík            - od  4.1.2020    -  doposud

 

► pozn.  od r. 1991 je představitelem sboru jeho starosta

Obec

Rozpočet

Rozpočet

Komunitní centrum


Publicita akce

Energetické úspory

Energetické úspory objektu Základní školy ve Slavkově u Opavy

zš

Instenzifikace ČOV Slavkov

intenzifikace ČOV Slavkov

Hvozdnický expres

Moravskoslezský kraj podporuje projekt

"Hvozdnický expres"

z dotačního programu "Podpora venkova a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2018"

"Rekonstrukce chodníků na 
L. Svobody ve Slavkově II. etapa"

expres

Teploměr

20.1.2021 12:28

Aktuální teplota:

--- °C

Vlhkost:

--- %

Rosný bod:

--- °C

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace
GooglePlay
AppStore

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 83
TÝDEN: 680
CELKEM: 1048871