Obec Slavkov
Slavkov

22. kolo: Slavkov - Kobeřice 0:3

Slavkov - Kobeřice 0:3 (0:1)

Slavkov po třech výhrách v řadě zřejmě usnul na vavřínech. Kobeřice prokázaly mnohem větší touhu po bodech, takže zaslouženě zvítězily. Začátek zápasu vyzněl poměrně vyrovnaně. Domácí družina nabídla fanouškům pouze standardku Hrušky, po které nebezpečně hlavičkoval Dušek. Hosté postupně získali navrch a několikrát přivedli soupeře do úzkých. Pokusy Mrvy, Petra Stuchlíka či Hlavenky však letěly buď vedle, anebo skvěle zasáhl gólman Machel. Slavkovská defenziva odolávala až do 40. minuty. Potom bránící Obludník nezastavil atak hostů, přes Hlavenku putoval balon k Petrovi Stuchlíkovi a ten poprvé přelstil Machela – 0:1. Ve druhé půli chtěli domácí utkání zvrátit, jenže hned ve 47. minutě dostali ledovou sprchu. Urostlý Mrva přetlačil Hanáka a parádní bombou ze třiceti metrů našel skulinu u tyče slavkovské klece – 0:2. Kobeřice se poté stáhly dozadu a trpělivě čekaly na brejky. Tato taktika málem slavila úspěch, ale šance Bedricha s Petrem Stuchlíkem ukazatelem skóre nezahýbaly. Až dvacet minut před závěrečným hvizdem netrefil obtížný volej domácí Hruška. Hosté podnikli rychlý kontr, když Chudík ideálně vysunul Mrvu a ten přidal druhý úspěšný zásah – 0:3. Bezzubý Slavkov se na odpověď nezmohl. Většinu energie totiž věnoval hádkám s hlavním rozhodčím Havlíkem, který očividně stranil vítězným Kobeřicím.

Branky: 40. P. Stuchlík, 47. a 70. Mrva.

Sestava Slavkova: Machel – Obludník, Klement, Hanák, Kubín – Král, Dietrich, Hruška, Grajciar – Dušek, Malček (65. Rohovský).

Datum vložení: 26. 5. 2011 11:34
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2020 8:46