Obec Slavkov
Slavkov

21. kolo: Krásné Pole - Slavkov 1:3

Krásné Pole - Slavkov 1:3 (0:0)

Slavkov má skutečně prvotřídní fazonu. V Krásném Poli navázal na předcházející výkony a potřetí za sebou bral všechny body. Sobotní utkání sice otevřela nebezpečná hlavička domácího Paluse, jenže pak už tahali za delší provaz sebevědomí hosté. Pokusy Krále, Duška, Kubína anebo Nevluda však kdovíjakou díru do světa neudělaly. Bezgólový stav se otřásal především ve 34. minutě. Král poslal do šance Duška, brankář Dedek skvěle vytěsnil míč k Nevludovi, ale ten rovněž neuspěl. První poločas pak ještě nabídl jedovatou ránu krásnopolského Křižáka. Domácí kapitán si schoval gólové střelivo na 46. minutu. Slavkovští byli zřejmě myšlenkami stále v kabině, protože neuhlídali právě Křižáka, který pumelicí z více než dvaceti metrů překonal plachtícího brankáře Machela – 0:1. Hostující mužstvo poté odjistilo brzdu. V 57. minutě se po pasu Klementa a prodloužení Duška hnal do sóla Nevlud, jenže nesrovnal mířidla. Za dalších šest minut už hosté oslavovali. Centr Hrušky přenechal Nevlud úplně volnému Grajciarovi a ten napnul síť – 1:1. Poté uběhlo zhruba deset minut, když o sobě dali opět vědět Slavkovští. Roh Hrušky si po sérii odrazů našel nehlídaného Duška, který akrobatickým zakončením podruhé rozradostnil hostující fanoušky – 1:2. Domácí zvýšili obrátky, jenže Machel zlikvidoval i největší příležitost Kozelského. Definitivní rozuzlení zajímavého zápasu nabídla 85. minuta. Grajciar posunul hlavou balon na Malčeka a zázračně uzdravený kanonýr oslavil svůj návrat na trávník třetí trefou – 1:3. Slavkov zřejmě další výhrou zpečetil záchranu.

Branky: 46. Křižák – 57. Grajciar, 68. Dušek, 85. Malček.

Sestava Slavkova: Machel – Obludník, Klement, Hanák, Kubín – Král, Dietrich (67. Rohovský), Hruška, Grajciar – Dušek (82. Kovalčík), Nevlud (67. Malček).

Datum vložení: 20. 5. 2011 13:50
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2020 8:46