Obec Slavkov
Slavkov

18. kolo

Vratimov - Slavkov 5:1 (1:1)

Nejhorší tým jara se chtěl zmátořit ve Vratimově, ale místo toho prožil hrůzostrašné sobotní odpoledne. Ze začátku to přitom na nějaký výbuch vůbec nevypadalo. Hned ve 4. minutě sice Slavkovští přežili tyčku Pohludky, jenže pak přišla nebezpečná rána Krále a na konci 20. minuty dokonce vedení hostů. Král hledal kolmicí rozběhnutého Bahra, kterého zbytečně sejmul brankář Smetana. Následnou penaltu s přehledem proměnil Kubín – 0:1. Ve zbytku utkání ovšem Slavkov nepochopitelně přenechal aktivitu soupeři. Domácí mladíci kopali spoustu standardních situací, ale Svěnčík, Pešek a Tříska neměli seřízená mířidla. Vratimov povzbudil až závěr první půle. Centr Vašňovského totiž nešťastně zapadl za záda gólmana Machela – 1:1. Start druhé půle režíroval sudí Poledník. Nevinný souboj Kubína s Pohludkou posoudil jako faul a Svěnčík otočil na 2:1. V 68. minutě dostali hosté další tvrdý direkt. Pešek hlavou ideálně namazal Adámkovi a ten pohodlně dopravil míč do sítě – 3:1. Za necelých deset minut navíc utekl slavkovské defenzivě Adámek a Skoupý počtvrté překonal Machela –4:1. Tragický výkon hostů korunovala 87. minuta. Po zpětné přihrávce Klementa trefil Machel střídajícího Tomana, od jehož těla popáté putoval balon do slavkovské svatyně – 5:1. Svěřenci kouče Onderky po změně stran zaujali pouze pokusy Bahra s Dietrichem, které však nemohly mizérii Slavkova zmírnit.

Branky: 45. Vašňovský, 50. Svěnčík z pen., 68. Adámek, 77. Skoupý, 87. Toman - 20. Kubín.

Sestava Slavkova: Machel – Obludník, Hanák, Dušek, Borunský (55. Rohovský) – Bahr, Král (65. Nevlud), Hruška, Kovalčík (70. Klement), Kubín – Dietrich.

Datum vložení: 4. 5. 2011 14:50
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2020 8:49