Navigace

Obsah

Slavkov - Bohuslavice 4:1 (1:0)

Po čtyřech porážkách v řadě se Slavkovští konečně dočkali. První jarní výhru ukořistili v souboji s Bohuslavicemi. Domácí hráči měli velkou chuť po třech bodech, což ukázala již 1. minuta. Trestňák Hrušky spadl na hlavu Kubína a hostující zadáci odvraceli míč až z brankové čáry. Nabuzený Slavkov i nadále pokračoval v ostřelování bohuslavické svatyně. Hruška s Dietrichem pálili nepřesně a Dušek pro změnu hlavičkoval do břevna. Domácí borci si zhluboka oddechli ve 33. minutě. Borunský s Rohovským vydláždili gólovou cestičku pro Duška, který zakončoval do prázdné klece – 1:0. Vyrovnáním zaváněla situace ze 45. minuty. Kubín chyboval při odkopu, balonu se chopil Buhla a hrající kouč Pohorelli spálil velkou tutovku. Slavkov prožil naprosto snový začátek druhé půle. Nejprve si Dušek nekompromisně naběhl na standardku Hrušky a důraznou hlavičkou zvýšil vedení domácích. Jejich náskok ještě narostl v 50. minutě. Bijec Dušek rozhodil bohuslavickou defenzivu a Borunský perfektně zužitkoval samostatný nájezd – 3:0. Odbila 69. minuta, když předvedl Dušek při zákroku brankáře Juchelky hereckou etudu a sudí Rýdel mu na to skočil. Následnou penaltu bezpečně proměnil Kubín – 4:0. Hlavní rozhodčí pak své zaváhání kompenzoval na opačné straně hřiště. Kontakt domácího Nevluda s Kociánem posoudil jako nedovolený a Pohorelli z pokutového kopu korigoval na 4:1. Slavkov se díky vysokému vítězství nepatrně vzdálil sestupovým vodám.

Branky: 33. a 47. Dušek, 50. Borunský, 69. Kubín z pen. – 73. Pohorelli z pen.

Sestava Slavkova: Machel - Obludník, Klement, Hanák, Bahr (30. Král) - Rohovský, Hruška, Dietrich (70. Nevlud) - Dušek (75. Kovalčík), Kubín.

Stránka

• 1

Marek Hruška (ve skluzu) v obležení bohuslavických fotbalistů. Foto: Vladimír Žurek, REGION OPAVSKO

Marek Hruška (ve skluzu) v obležení bohuslavických fotbalistů. Foto: Vladimír Žurek, REGION OPAVSKO

Tomáš Pohorelli (vpravo) už pouze korigoval vysokou porážku hostů. Slavkovský Tomáš Dietrich naopak slavil důležitou výhru.

Pavel Rohovský (vpravo) se poprvé objevil v základní sestavě a rozhodně nezklamal. Foto: Vladimír Žurek, REGION OPAVSKO

Pavel Rohovský (vpravo) se poprvé objevil v základní sestavě a rozhodně nezklamal. Foto: Vladimír Žurek, REGION OPAVSKO