Navigace

Obsah

Zprávy

nájem

ČSCH - Pronájem Areálu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu restauraci
v areálu ČSCH Slavkov, Olomoucká 426, 747 57
od 1.10.2017.

Bližší informace na
tel. č. 775 233 753
celý text

ostatní | 25. 7. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková
oznámení lékařů

Ordinační hodiny lékařů v době prázdnin

Ordinační hodiny MUDr. Vašíkové a MUDr. Rohovské v době prázdnin. celý text

ostatní, náš tip | 13. 6. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková

Reportáž ze setkání obcí MH v obci Slavkov

odkaz najedete také ve složce Reportáže z naší obce celý text

ostatní | 5. 6. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková
#

Setkání obcí Mikroregionu Hvozdnice

Úspěšné setkání obcí Mikroregionu Hvozdnice
celý text

náš tip | 29. 5. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková

co nelze svážet u biologického odpadu

Obec Slavkov sděluje, že na základě požadavku kompostárny v Opavě od dneška tj. úterý 23. května 2017 nebude přijímat do kontejnerů při pravidelném odvozu biologického odpadu v naší obci větve tújí a cypřiše.
Odvoz celých větví těchto keřů si domluvte zvlášť s pracovníky obce u kontejnerů.
celý text

ostatní, náš tip | 23. 5. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková

Výpomoc do Lesanky - TJ Sokol Slavkov

Tělovýchovná jednota sokol slavkov, hledá výpomoc do Lesanky v areálu fotbalového hřiště, veškeré bližší informace a platové podmínky Vám může poskytnout paní Křempková na obecním úřadě ve Slavkově telefon 553 797 067. celý text

ostatní | 12. 4. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková

Změna času svozu biologického odpadu

Obec Slavkov mění od úterý tj. 4.dubna 2017 pravidelný odvoz biologického odpadu, tj. tráva, listí, zbytky rostlin a drobné větve stromů a keřů. Tento biologický odpad vyvážíme na kompostárnu a proto jiný odpad nepřijímáme.. Do kontejnerů nepřijímáme ani velké větve stromů a keřů – likvidaci nutno dohodnout individuálně s pracovníky údržby obce. celý text

náš tip | 28. 3. 2017 | Autor: Ing. Gabriela Křempková